Plastmatta Horredsmattan Plastic Maddox UtomhusmattaGrey, 70x200 cm
1 480 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x200 cm
Färg:
Grey

Plastic Maddox Utomhusmatta
Grey, 70x200 cm
1 480 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är dubbelsidig, vänd på mattan och få ett helt nytt intryck. Tack vare mattan egenskaper går den att tvätta i tvättmaskin på 30 grader.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 21411-A200 |
| Mått | 70x200 cm |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Grey |
| Typ | Plastmatta |
| Användningsområde | Utomhus |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Bredd | 70 cm |
| Serie | Plastic Maddox |
| EAN-nr | 7392777906078 |
