Plastmatta Horredsmattan RosaGrå, 70x250 cm
2 060 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x250 cm
Färg:
Grå

Rosa
Grå, 70x250 cm
2 060 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Rosa är en serie med plastmattor som är både vändbarar och tvättbara i maskin på 30°, det gör mattan oerhört praktisk och lättskött.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Rosa är en serie med plastmattor som är både vändbarar och tvättbara i maskin på 30°, det gör mattan oerhört praktisk och lättskött.
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 17011-A250 |
| Mått | 70x250 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 250 cm |
| Färg | Grå |
| Typ | Plastmatta |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10 |
| Serie | Rosa |
| EAN-nr | 7392777896096 |
