Uppblåsbart Spa Mspa Orbit Lite 6 Personer 132 Jets
6 995 kr
4 995 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
SpabadslockSpalock Mspa till Fyrkantiga Spabad 6 personer
1 995 kr
Orbit Lite 6 Personer 132 Jets
4 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Uppblåsbart Spabad MSpa ORBIT LITE 132 JETS är en rymlig och lätthanterlig bubbelpool med plats för 6 personer!
Varumärke
MSpaBeskrivning
Uppblåsbart Spabad MSpa ORBIT LITE 132 JETS är en rymlig och lätthanterlig bubbelpool med plats för 6 personer!
Om du önskar njuta av ett varmt spabad kan en uppblåsbar pool vara ett alternativ för dig. Detta bad kräver ingen montering och är enkelt att flytta om så önskas. Kryp ned i ett uppfriskande och avslappnande bubbelbad med 132 jets. Utrustad med integrerad motorenhet och UV-lampa för bästa vattenkvalité. Enkel och snabb installation, med hjälp av ett vred och en knapptryckning blåser badet upp sig själv. Kraftig poolblåsa med 6 lagers förstärkt PVC.
Funktioner & egenskaper
- Plats för 6 personer
- Rymmer 930 L
- 132 st airjets
- Värmer till 42°
- Integrerad tömningsventil för enkelt vattenbyte
- Förstärkt PVC-golv
- Lätt installation (ansluts till vanligt eluttag 230V/10A)
- Inbyggd UV-lampa för optimal vattenkvalité
Teknisk information
- Yttermått: 185x185 cm
- Innermått: 145x145 cm
- Höjd: 68 cm
- Värmare: 1500W (värmer 1,2 - 1,8 grader/tim)
- Bubbelpump: 600W/1HP
- Filterpump: 1325 L/h, 35W, 12V
- Spänning: 230v / 10A
- Vikt: 25 kg (utan vatten)
Funktioner & egenskaper
- Plats för 6 personer
- Rymmer 930 L
- 132 st airjets
- Värmer till 42°
- Integrerad tömningsventil för enkelt vattenbyte
- Förstärkt PVC-golv
- Lätt installation (ansluts till vanligt eluttag 230V/10A)
- Inbyggd UV-lampa för optimal vattenkvalité
Teknisk information
- Yttermått: 185x185 cm
- Innermått: 145x145 cm
- Höjd: 68 cm
- Värmare: 1500W (värmer 1,2 - 1,8 grader/tim)
- Bubbelpump: 600W/1HP
- Filterpump: 1325 L/h, 35W, 12V
- Spänning: 230v / 10A
- Vikt: 25 kg (utan vatten)
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | MSpa |
| Art.Nr. | 1010095 |
| Form | Fyrkantig |
| Färg | Vit/Blå |
| Antal Personer | 6 st |
| Volym | 930 l |
| Material | PVC |
| Längd | 1850 mm |
| Höjd | 680 mm |
| Produkttyp | Spabad |
| Färg på Kar | Blå |
| Spänning | 230 V |
| Belysning | Nej |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Serie | Lite |
| Vikt | 22 kg |
| EAN-nr | 6954521624921 |





