





Poolliner Swim & FunOverlay 0,40 mm För Ø550x120 cm
3 599 kr3 996 kr
Sänkt pris!
Spara 397 kr
30 dagars prisgaranti

Overlay 0,40 mm För Ø550x120 cm
3 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tjock PVC liner med en tjocklek på 0,40 mm (400 my) som passar en rund pool med en diameter på 5,5 meter och ett djup på 1,2 meter. Fodret är anti-ultraviolett behandlat för att minska PVC-åldring.
PVC liner 0,40 mm som passar till rund pool med en diameter på Ø: 5,5 meter och ett djup på 1,20 meter. Linern är anti-ultraviolett behandlad för att nedsätta PVCs åldring.
Egenskaper
| Varumärke | Swim & Fun |
|---|---|
| Art.Nr. | FPR551 |
| Färg | Blå |
| Material | PVC |
| Form | Rund |
| Produkttyp | Poolliner |
| Djup | 120 cm |
| Diameter | 550 cm |
| Vikt | 13,8 kg |
| EAN-nr | 8412081950648 |
