Rund Poolliner Planet Pool Mönstrad Djup 120 cmCarrara, Ø 350 cm
11 257 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
350 cm

Mönstrad Djup 120 cm
Carrara, Ø 350 cm
11 257 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Varumärke
Planet PoolBeskrivning
Poolliner från Planet Pool för rund pool. Tillverkad i kraftigt PVC-material med en tjocklek på 0,75 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Planet Pool |
| Art.Nr. | 501260001KBC |
| Diameter | 350 cm |
| Typ | Poolliner |
| Tjocklek | 0,75 mm |
| Material | PVC |
| Mönster | Carrara |
| Djup | 120 mm |
| Form | Rund |
| Djup | 120 cm |
| EAN-nr | 7340152900913 |
