Pooldammsugare DenForm Med Inbyggt Filter för Spabad & Pool
Rek. pris 895 kr
876 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Med Inbyggt Filter för Spabad & Pool
876 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DenFormBeskrivning
Pooldammsugare DenForm kan lätt ta bort sand och nerfallet skräp, som hamnat på botten av spabadet eller poolen. Dammsugaren är mekanisk och verkar med hjälp av vakuum. Längd 140 cm.
Ett pooldammsugarset innehåller:
• Sugmunstycke
• Nätmunstycke
• Dammsugare med inbyggt filter
Fördelar: Pooldammsugare DenForm Med Inbyggt Filter för Spabad & Pool
- Enkel borttagning av skräp
- Mekanisk vakuumfunktion
- Inkluderar sug- och nätmunstycke
Ett pooldammsugarset innehåller:
• Sugmunstycke
• Nätmunstycke
• Dammsugare med inbyggt filter
Fördelar: Pooldammsugare DenForm Med Inbyggt Filter för Spabad & Pool
- Enkel borttagning av skräp
- Mekanisk vakuumfunktion
- Inkluderar sug- och nätmunstycke
Recensioner
Peter TVerifierad köpare
för 6 dagar sedanBra funktion men dålig infästning för borsten
+ Se ovan
- Se ovan
Egenskaper
| Varumärke | DenForm |
| Art.Nr. | UT050050 |
| Material | Plast |
| Höjd | 250 mm |
| Djup | 100 mm |
| Bredd | 1400 mm |
| Typ | Tillbehör |
| Vikt | 1 kg |

