Pooltak Nordenspa Lowline 3,50 x 6,47 Klarplast
fr.123 200 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lowline 3,50 x 6,47 Klarplast
123 200 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Specialtransport Fri frakt!

Pooltak Lowline är ett mycket stabilt tak. En skjutdörr på valfri sida samt extra skenor på 2,5 meter ingår så att ni kan få undan hela pooltaket så att ni kan nyttja hela poolen vid bad.
Varumärke
NordenspaBeskrivning
Pooltak Lowline är ett mycket stabilt tak. En skjutdörr på valfri sida samt extra skenor på 2,5 meter ingår så att ni kan få undan hela pooltaket så att ni kan nyttja hela poolen vid bad.
Detta ingår i paketet:
-Klarplast.
-Extra skenor 2,5 meter.
-Dörr valfri sida.
-Automatisk sektionslåsning med nyckel.
-Antracitgrå eller silverfärgade profiler.
-Klarplast.
-Extra skenor 2,5 meter.
-Dörr valfri sida.
-Automatisk sektionslåsning med nyckel.
-Antracitgrå eller silverfärgade profiler.
Egenskaper
| Varumärke | Nordenspa |
| Mått | 6,47x3,5 m |
| Glastyp | Klarplast |
| Typ | Pooltak |
| Antal Sektioner | 3 |
| Längd | 647 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Max Snölast | 125 kg/m² |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Bredd | 350 cm |
| Serie | Lowline |
| Montering | Ja |
| Tillverkargaranti | 2 år |
| Färg | Antracit, Silver |





