Batteri Lithium Voltgear Plus 20V 4Ah
850 kr
459 krSpara 46 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Plus 20V 4Ah
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Voltgear Plus+ 4,0Ah litiumjonbatteri som passar alla Voltgear Plus+ elverktyg. Tydlig batteriindikator gör att du enkelt håller koll på kapaciteten, så att du kan planera din nästa laddning. Produkten ingår i Voltgear Plus+ 20V, en batteriplattform där samma batteri och laddare kan användas till alla Voltgear Plus+ elverktyg. Både ekonomiskt och skapar mindre miljöbelastning. Batterierna har 3 års garanti.
Varumärke
VoltgearBeskrivning
Voltgear Plus+ 4,0Ah litiumjonbatteri som passar alla Voltgear Plus+ elverktyg. Tydlig batteriindikator gör att du enkelt håller koll på kapaciteten, så att du kan planera din nästa laddning. Produkten ingår i Voltgear Plus+ 20V, en batteriplattform där samma batteri och laddare kan användas till alla Voltgear Plus+ elverktyg. Både ekonomiskt och skapar mindre miljöbelastning. Batterierna har 3 års garanti.
Specifikationer
- Typ: Lithiumjon
- Nominell spänning: 20V
- Kapacitet: 4,0Ah
- Temperaturområde laddning: 10-40°C
- Typ: Lithiumjon
- Nominell spänning: 20V
- Kapacitet: 4,0Ah
- Temperaturområde laddning: 10-40°C
Dokument
Recensioner
Freppa Verifierad köpare
för 1 år sedanVerkar vara ett ok batteri.
+ Ok batteri med bra laddare
MivaVerifierad köpare
för 1 år sedanOk batteri tid
Goran BVerifierad köpare
för 2 år sedanHej! Har inte belastat produkterna som jag brukar ännu p g a att behovet varit begränsat. Men utgångsläget är bra och har kört endast sporadiskt än så länge. Men det blir nog bra.
- Hade önskat väskor till alla produkterna för förvarings skull.Gärna några batteri till hade inte varit fel.
Egenskaper
| Varumärke | Voltgear |
| Art.Nr. | 6500501 |
| Typ | Batteri |
| Användningsområde | DIY |
| Garanti | 3 år |
| Batterikapacitet | 4 Ah |
| Spänning | 20 V |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 125 mm |
| Vikt | 0,65 kg |
| Bredd | 85 mm |
| EAN-nr | 7330027147949 |
