Mutterdragare DeWalt DCF921D2T 18V 2x2,0 Ah 1/2" XR TSTAK
Rek. pris 6 805 kr
3 884 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

DCF921D2T 18V 2x2,0 Ah 1/2" XR TSTAK
3 884 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Denna mutterdragare från DeWalt, med den kompakta designen och låsringen, ger användarna en kraftfull och smidig lösning för olika applikationer. Med de medföljande 2.0Ah batterierna och laddaren i TSTAK-förvaringslådan får du en bekväm och portabel lösning för dina arbetsbehov.
Varumärke
DeWaltBeskrivning
Denna mutterdragare från DeWalt, med den kompakta designen och låsringen, ger användarna en kraftfull och smidig lösning för olika applikationer. Med de medföljande 2.0Ah batterierna och laddaren i TSTAK-förvaringslådan får du en bekväm och portabel lösning för dina arbetsbehov.
Kompakt Mutterdragare med Låsring - 2x 2.0Ah Batterier och Laddare i TSTAK.
- Slagfrekvens per minut: 0-3550
- Slagfrekvens per minut: 0-3550
Egenskaper
| Varumärke | DeWalt |
| Art.Nr. | 34871969 |
| Typ | Mutterdragare |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 125 mm |
| Användningsområde | PRO |
| Tillverkarens Art.Nr. | DCF921D2T-QW |
| Vridmoment | 400 Nm |
| EAN-nr | 5035048743867 |
