Mutterdragare Einhell TC-PW 340
Rek. pris 1 049 kr
757 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

TC-PW 340
757 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Kraftig slagmaskin med ett moment upp till 340 Nm. Halksäkert grepp ger hög säkerhet. Höger-/vänstergång med i respektive 3 och 1 steg. Inkl. 8 hylsor i storlekarna 8/10/11/13/17/19/21/22 mm, en liten flaska med olja och snabbkoppling. Levereres i robust låda för transport och förvaring.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Kraftig slagmaskin med ett moment upp till 340 Nm. Halksäkert grepp ger hög säkerhet. Höger-/vänstergång med i respektive 3 och 1 steg. Inkl. 8 hylsor i storlekarna 8/10/11/13/17/19/21/22 mm, en liten flaska med olja och snabbkoppling. Levereres i robust låda för transport och förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4138950 |
| Typ | Mutterdragare |
| Vikt | 4 kg |
| Längd | 350 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 4006825639995 |




