Duffelväska Samsonite Travel Bag Duffle Xl Foldable
499 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna smarta duffelväska går att vika ihop till en liten påse vid behov. Riktigt praktisk när man är ute och reser. Det finns topphandtag, justerbara axelrem och en framficka för mer ordning och reda.
Varumärke
SamsoniteBeskrivning
Denna smarta duffelväska går att vika ihop till en liten påse vid behov. Riktigt praktisk när man är ute och reser. Det finns topphandtag, justerbara axelrem och en framficka för mer ordning och reda.
Egenskaper
| Varumärke | Samsonite |
| Art.Nr. | 571452 |
| Färg | Svart |
| Djup | 26 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Duffelväska |
| Vikt | 0,48 kg |
| Bredd | 36 cm |
| Storlek | 36x70x26 cm |
| EAN-nr | 5414847953446 |

