


Mellanlägg KährsTuplexRulle: 16,5 m2
Rek. pris 823 kr
!
558 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Antal

Tuplex
Rulle: 16,5 m2 558 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Mellanlägg Kährs Tuplex är ett mycket bra allt i ett-mellanlägg som dämpar steg-, trum- och luftljud och skyddar mot fukt. Kährs Tuplex fungerar bra ovanpå golvvärmesystem. Mellanlägg Kährs Tuplex finns i två storlekar, 16,5 m2 eller 33 m2.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 710142 |
| Tjocklek | 3 mm |
| Antal | 16,5 m2/frp |
| Typ | Mellanlägg |
| Bredd | 1,1 m |
| Tillverkarens Art.Nr. | 710142 |
| Längd | 15 m |
| EAN-nr | 7393969207850 |
