Laminatgolv Berryalloc Grand Avenue Danish Pi
Pris/frp 1 436,08:-
619 kr/m²30 dagars prisgaranti

Grand Avenue Danish Pi
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den extrema styrkan i Berry Allocs Grand Avenue serie kan härledas till dess 0,6 mm tjocka yta av högtryckslaminat som är tre gånger så tjock som konventionella laminatgolv.
Varumärke
BerryAllocBeskrivning
Den extrema styrkan i Berry Allocs Grand Avenue serie kan härledas till dess 0,6 mm tjocka yta av högtryckslaminat som är tre gånger så tjock som konventionella laminatgolv.
Detta betyder att alla Berry Allocs högtryckslaminatgolv har en oöverträffad slitstyrka, vilket gör att de enkelt klarar hårt slitage under längre tid. De är klassificerade som ett av de starkaste laminatgolven på marknaden och därför gör dem idealiska både i hem-och offentliga miljöer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BerryAlloc |
| Art.Nr. | 62002806 |
| Serie | Grand Avenue Comfort |
| Mönster | Plank |
| Ytbehandling | Matt |
| Längd | 2410 mm |
| Bredd | 241 mm |
| Tjocklek | 12,3 mm |
| Antal | 2,323 m²/frp |
| Antal | 8 st/frp |
| Fog | AluLoc Prime |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Furu |
| Ljuddämpning | Ja |
| Typ | Högtryckslaminat |
| Yta | Trästrukturerad |
| Nyans | Ljus |
| Färg | Beige |
| Kant | Fasad |
| Garanti | Livstid |
| EAN-nr | 7052870180408 |


