Laminatgolv Berryalloc Grand Avenue Ibiza Oak
Pris/frp 1 436,08:-
619 kr/m²30 dagars prisgaranti

Grand Avenue Ibiza Oak
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 199 kr

Den extrema styrkan i Berry Allocs Grand Avenue serie kan härledas till dess 0,6 mm tjocka yta av högtryckslaminat som är tre gånger så tjock som konventionella laminatgolv.
Varumärke
BerryAllocBeskrivning
Den extrema styrkan i Berry Allocs Grand Avenue serie kan härledas till dess 0,6 mm tjocka yta av högtryckslaminat som är tre gånger så tjock som konventionella laminatgolv.
Detta betyder att alla Berry Allocs högtryckslaminatgolv har en oöverträffad slitstyrka, vilket gör att de enkelt klarar hårt slitage under längre tid. De är klassificerade som ett av de starkaste laminatgolven på marknaden och därför gör dem idealiska både i hem-och offentliga miljöer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BerryAlloc |
| Art.Nr. | 62002809 |
| Kant | Fasad |
| Fog | AluLoc Prime |
| Typ | Högtryckslaminat |
| Garanti | Livstid |
| Serie | Grand Avenue Comfort |
| Mönster | Plank |
| Nyans | Ljus |
| Imitation | Ek |
| Ljuddämpning | Ja |
| Yta | Trästrukturerad |
| Färg | Grå |
| Ytbehandling | Matt |
| Tjocklek | 12,3 mm |
| Bredd | 241 mm |
| Antal | 2,323 m²/frp |
| Antal | 8 st/frp |
| Längd | 2410 mm |
| Tål Golvvärme | Ja |
| EAN-nr | 7052870180439 |


