Laminatgolv BerryAlloc Grand Avenue Rodeo Drive, 1-Stavs Golv
Pris/frp 1 389,68:-
599 kr/m²30 dagars prisgaranti

Grand Avenue Rodeo Drive, 1-Stavs Golv
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den extrema styrkan i Berry Allocs Grand Avenue serie kan härledas till dess 0,6 mm tjocka yta av högtryckslaminat som är tre gånger så tjock som konventionella laminatgolv. Detta betyder att alla Berry Allocs högtryckslaminatgolv har en oöverträffad slitstyrka, vilket gör att de enkelt klarar hårt slitage under längre tid. De är klassificerade som ett av de starkaste laminatgolven på marknaden och därför gör dem idealiska både i hem-och offentliga miljöer.
Varumärke
BerryAllocBeskrivning
Den extrema styrkan i Berry Allocs Grand Avenue serie kan härledas till dess 0,6 mm tjocka yta av högtryckslaminat som är tre gånger så tjock som konventionella laminatgolv. Detta betyder att alla Berry Allocs högtryckslaminatgolv har en oöverträffad slitstyrka, vilket gör att de enkelt klarar hårt slitage under längre tid. De är klassificerade som ett av de starkaste laminatgolven på marknaden och därför gör dem idealiska både i hem-och offentliga miljöer.
OBS! Bilderna gör inte mönstren full rättvisa,men ger en uppfattning om hur de verkliga färgnyanserna och mönstren ser ut.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
Fördelar: Laminatgolv BerryAlloc Grand Avenue Rodeo Drive, 1-Stavs Golv
- Tål golvvärme
- Livstidsgaranti
- Ljuddämpande funktion
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
Fördelar: Laminatgolv BerryAlloc Grand Avenue Rodeo Drive, 1-Stavs Golv
- Tål golvvärme
- Livstidsgaranti
- Ljuddämpande funktion
Dokument
Recensioner
HannaVerifierad köpare
för 1 år sedanJätte vackert golv. Är super nöjd!
Peter AVerifierad köpare
för 1 år sedanSupersnyggt & väldigt trevligt att gå på
Hjort, JVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fint golv med varma toner.
Egenskaper
| Varumärke | BerryAlloc |
| Art.Nr. | 62002560 |
| Serie | Grand Avenue |
| Mönster | 1-Stav |
| Längd | 2410 mm |
| Bredd | 241 mm |
| Tjocklek | 12,3 mm |
| Antal | 2,323 m²/frp |
| Antal | 4 st/frp |
| Fog | AluLoc |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antibakteriell | Ja |
| Antistatisk | Ja |
| Imitation | Ek |
| Ljuddämpning | Ja |
| Typ | Laminatgolv |
| Nyans | Ljust |
| Färg | Trä/natur |
| Garanti | Livstid |
| EAN-nr | 7052870178283 |

