
Laminatgolv TarkettWS Soundlogic 932 Sunningdale Oak Nature
1 recension
FRI FRAKT
369 kr/m² 489 kr/m²Pris/frp 686,34:-
Spara 25 %
Kampanj
18 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Woodstock SoundLogic är ett tystaste laminatgolv tack vare den integrerade akustikbaksidan som ger en stegljudsdämpning på 17 dB
Woodstock SoundLogic är vårt tystaste laminatgolv tack vare den integrerade akustikbaksidan som ger en stegljudsdämpning på 17 dB. Inget extra underlagsmaterial ska användas och det går därför snabbare att lägga och blir mer kostnadseffektivt i jämförelse med många andra golv. I kollektionen finns ett brett urval av trädesigner med klassisk plank samt 3- och 2-stav.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
|---|---|
| Art.Nr. | 510050017 |
| Serie | Woodstock Soundlogic |
| Mönster | Trä |
| Ytbehandling | Matt |
| Längd | 1380 mm |
| Bredd | 193 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Antal | 1,86 m2/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Fog | Klicklås |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antistatisk | Nej |
| Imitation | Ek |
| Typ | Laminatgolv |
| Färg | Trä/natur |
| Klass | 32 |
| Kant | Ingen fas |
| Garanti | 20 år |
| Våtrumsgodkänd | Nej |
| EAN-nr | 3423128713657 |

