
Kakel Arredo Line Vit Blank 30x60 cm
FRI FRAKT
Pris/frp 348,60:-
249 kr/m²30 dagars prisgaranti

Line Vit Blank 30x60 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Arredo Line är ett vitt kakel som passar alldeles utmärkt på väggarna i badrum och kök. Vitblankt kakel kan aldrig gå fel, det är både tidlöst och stilrent.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Arredo Line är ett vitt kakel som passar alldeles utmärkt på väggarna i badrum och kök. Vitblankt kakel kan aldrig gå fel, det är både tidlöst och stilrent.
Ett tåligt och lättstädat kakel som enbart är ämnat för vägg. Perfekt för större och mindre projekt.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 456498 |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Färg | Vit |
| Mått | 30x60 cm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal | 1,4 m²/frp |
| Antal | 8 st/frp |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Kakel |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Kant | Rak |
| Frostsäker | Nej |
| Yta | Blank |
| Serie | Line |
| Åtgång | + 10% |
| Användningsområde | Inomhus |



