Klinker Ceramiche Keope Suite Antracitgrå 15x15 cm Matt
Pris/frp 374,85:-
595 kr/m²30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Keope Suite Anthrasite 15X15 RT är en grå klinker ur serien SUITE. Ytan på Keope Suite Anthrasite 15X15 RT är matt med halkskydd R9.
Varumärke
Ceramiche KeopeBeskrivning
Keope Suite Anthrasite 15X15 RT är en grå klinker ur serien SUITE. Ytan på Keope Suite Anthrasite 15X15 RT är matt med halkskydd R9.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Ceramiche Keope |
| Art.Nr. | 299825 |
| Mönster | Sten/betong |
| Färg | Grå |
| Mått | 15X15 cm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Bredd | 15 cm |
| Längd | 15 cm |
| Storlek | 15x15 cm |
| Antal (m2/frp) | 0,63 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 28 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Produkttyp | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Suite |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |



