Klinker Ceramiche Keope Sight Antracitgrå 30x30 cm
Rek. pris 559 kr/m²
Pris/frp 571,32:-
529 kr/m²30 dagars prisgaranti

Sight Antracitgrå 30x30 cm
0 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Tack vare det innovativa tillvägagångssättet och den uppmärksammade materialforskningen återskapar Klinker Sight Anthracite 300x300mm Porslin stengods finishen av tre naturstenar på ett särskilt troget sätt.
Varumärke
Ceramiche KeopeBeskrivning
Tack vare det innovativa tillvägagångssättet och den uppmärksammade materialforskningen återskapar Klinker Sight Anthracite 300x300mm Porslin stengods finishen av tre naturstenar på ett särskilt troget sätt.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Ceramiche Keope |
| Art.Nr. | 267921 |
| Mönster | Sten/betong |
| Mått | 30x30 cm |
| Färg | Grå |
| Tjocklek | 9,5 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 30x30 cm |
| Antal | 1,08 m²/frp |
| Antal | 12 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Typ | Klinker |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Serie | Sight |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |


