
Poolkant/Trappsteg Pronto Klinkerdäck Roccia Light Grey 30x60 cm
FRI FRAKT
695 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti

Roccia Light Grey 30x60 cm
695 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har är färgen Roccia Light Grey 30x60x2cm med rundad kant. i serien Light Grey.
Varumärke
Pronto KlinkerdäckBeskrivning
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har är färgen Roccia Light Grey 30x60x2cm med rundad kant. i serien Light Grey.
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Enbart en sida har rundad kant, långsidan. Denna platta produceras separat och kan skilja sig i bränning från bakgrundplattan.
Egenskaper
| Varumärke | Pronto Klinkerdäck |
| Art.Nr. | PK1202730602BN |
| Mönster | Betong |
| Mått | 30x60 cm |
| Färg | Grå |
| Tjocklek | 20 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 60 cm |
| Storlek | 30x60 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Poolkant/Trappsteg |
| Kant | Rak |
| Åtgång | + 10% |
| Material | Granitkeramik |
| Användningsområde | Utomhus |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |

