


Silikonborttagare TeboSoftgrip
116 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Tvåsidigt, rostfritt, skärblad med softgriphandtag. Verktyg för att enkelt ta bort gamla och missfärgade silikonfogar. Kan dras mot eller skjutas ifrån vid användning.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 345801 |
| Längd | 170 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Produkttyp | Silikonborttagare |
| Tillverkarens Art.Nr. | 220885 |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 7391142208854 |

