
Maskeringspapper 3MMP150150mm x 50m
59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Bredd

MP150
150mm x 50m59 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Använd med 3M Hand-Masker M1000 och M3000.
Egenskaper
| Varumärke | 3M |
|---|---|
| Art.Nr. | MP150 |
| Produkttyp | Maskeringspapper |
| Bredd | 150 mm |
| Färg | Brun |
| Material | Papper |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 50 m |
| EAN-nr | 3134375359818 |
