Renoveringstapet WOW 5280626
749 kr
30 dagars prisgaranti

5280626
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
WOWBeskrivning
Täcker ojämna underlag och ger en slät yta för tapetsering och målning på väggar och tak.
Egenskaper
| Varumärke | WOW |
| Art.Nr. | 5280626 |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 104 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Renoveringstapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5400107347759 |


