Tapet Boutique Botaniska Palmblad 104263
709 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Non Woven-tapet från kollektionen Boutique.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Boutique |
| Art.Nr. | 104263 |
| Kollektion | Boutique |
| Färg | Svart |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Lantliga tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583355697 |



