Tapet Duro Aveny Beige 276-07
579 kr
479 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Aveny Beige 276-07
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med inspiration från det skandinaviska formspråket är Aveny ett exempel på när modern enkelhet och tradition är i perfekt förening med varandra.
Varumärke
DuroBeskrivning
Med inspiration från det skandinaviska formspråket är Aveny ett exempel på när modern enkelhet och tradition är i perfekt förening med varandra.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Duro |
| Art.Nr. | 276-07 |
| Kollektion | Rand & Kulör |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 53 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7393564276077 |
