Tapet Mimou Cyclamen Red
Rek. pris 895 kr
849 kr
30 dagars prisgaranti

Cyclamen Red
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Cyclamen Red är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
MimouBeskrivning
Cyclamen Red är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Mimou |
| Art.Nr. | WP2052 |
| Kollektion | Mimou |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7332908013022 |



