Tapet Mimou Tweed Mineral
Rek. pris 795 kr
671 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Tweed Mineral
671 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tweed Mineral är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
MimouBeskrivning
Tweed Mineral är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Mimou |
| Art.Nr. | WP2157 |
| Kollektion | Mimou |
| Färg | Grön |
| Mönster | Mönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7332908013343 |

