




Tapet Superfresco EasyWieber 103978
409 kr 705 kr
Spara 42 %
Kampanj
10 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Wieber 103978
409 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Superfresco Easy tapeter använder non-woven-teknik, vilket innebär att du klistrar på väggen inte på tapeten. Detta gör att arbetet går snabbt och smidigt att utföra. Så vill du snabbt och enkelt förnya, så bör du välja tapeter från Stapelgoed.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Superfresco Easy |
|---|---|
| Art.Nr. | 103978 |
| Färg | Beige |
| Mönster | Mönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Ljusa Tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583351767 |
