Tapet Boutique Gilded Texture Sage
769 kr
539 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Gilded Texture Sage
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Tapet från Boutique. En lyxig tapet som kommer att göra ett statement i ditt hem. Non-woven-teknik innebär att du klistrar på väggen och inte på tapeten. Detta gör att arbetet går snabbt och smidigt att utföra. Ge ditt rum ett nytt utseende enligt de senaste boendetrenderna.
Varumärke
BoutiqueBeskrivning
Tapet från Boutique. En lyxig tapet som kommer att göra ett statement i ditt hem. Non-woven-teknik innebär att du klistrar på väggen och inte på tapeten. Detta gör att arbetet går snabbt och smidigt att utföra. Ge ditt rum ett nytt utseende enligt de senaste boendetrenderna.
Specifikationer
- Mycket lätt att applicera
- Krymper eller expanderar inte
- Tapeten kan tas bort utan ångbåt
- Tryckt på tapeter
- Mycket lätt att applicera
- Krymper eller expanderar inte
- Tapeten kan tas bort utan ångbåt
- Tryckt på tapeter
Egenskaper
| Varumärke | Boutique |
| Art.Nr. | 115712 |
| Färg | Grön |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 52 cm |
| Längd | 1000 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Stil | Modern |
| Material | Vlies |
| Motiv | Stilfulla tavlor |
| EAN-nr | 5011583495409 |

