Hörselskydd STIHL S2H
Rek. pris 485 kr
346 kr
310 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

S2H
310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 29 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Robust och bekvämt hörselskydd från STIHL. Öronkuddarna är mjuka, utbytbara och hjässbygeln har vadderad hjässbygel. Hörselskyddet är ställbart och andas aktivt.
Varumärke
StihlBeskrivning
Robust och bekvämt hörselskydd från STIHL. Öronkuddarna är mjuka, utbytbara och hjässbygeln har vadderad hjässbygel. Hörselskyddet är ställbart och andas aktivt.
Specifikationer
- Vattentäta
- Dämpning decibel: 33 dB
- Dämpning: SNR 33
- Garanti: 1 år
- Vattentäta
- Dämpning decibel: 33 dB
- Dämpning: SNR 33
- Garanti: 1 år
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 2000000527 |
| Storlek | Vuxen |
| Färg | Svart/Orange |
| Typ | Hörselskydd Allmänna |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00008899022 |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 119 mm |
| Längd | 255 mm |
| Vikt | 0,3451 kg |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 886661940912 |
