
Lyfthandtag Brunnspecialistenför Brunnslock
397 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Lyfthandtag i plast för brunnslock. Levereras komplett för montering på brunnslocket. Monteras fast på brunnslocket för att enklare kunna lyfta upp brunnslocket.
Egenskaper
| Varumärke | Brunnspecialisten |
|---|---|
| Art.Nr. | BSC 130 |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Plast |
| Höjd | 25 mm |
| Längd | 90 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7350059410156 |

