PEM Slang PESTAN (SDR 11) 25/2,3 x 10m Blå Stripe
233 kr
30 dagars prisgaranti

(SDR 11) 25/2,3 x 10m Blå Stripe
233 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

PEM-rör svart med blå stripe - avsedd för rent vatten. Både under och ovan mark. PEM-rör svart med blå stripe - avsedd för rent vatten. Både under och ovan mark.
Varumärke
PESTANBeskrivning
PEM-rör svart med blå stripe - avsedd för rent vatten. Både under och ovan mark. PEM-rör svart med blå stripe - avsedd för rent vatten. Både under och ovan mark.
Recensioner
Jan FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabbt och smidigt
Egenskaper
| Varumärke | PESTAN |
| Art.Nr. | 3121169711 |
| Tjocklek | 2,3 mm |
| Typ | PEM Slang |
| Längd | 10 m |
| Material | PE |
| Användningsområde | Dränering |
| Dimension | 25 mm |
