



Panel LundbergsHerrgårdVit
Rek. pris 945 kr
!
707 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Herrgård
Vit 707 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Panel Lundbergs Herrgård är en färdigmålad panelskiva av FSC®-certifierad 3 mm tjock HDF med monterat listverk. Panelen monteras med dolda skarvar och som bröstpanel bygger Herrgård 1340 mm, som dubbla rader fondvägg bygger panelen max 2580 mm. Två skivor per paket.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19660 |
| Tjocklek | 11 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Panel |
| Antal | 2 st/frp |
| Material | Hdf |
| Serie | Herrgård |
| Höjd | 1220 mm |
| EAN-nr | 7392118196601 |


