Panelskiva Moelven Regina Tak Pärlspont Dekor Vit S 0500-N 4 st/frp6x1215x405
Pris/frp 449:-
240 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1215 mm

Regina Tak Pärlspont Dekor Vit S 0500-N 4 st/frp
6x1215x405
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Regina Tak Pärlspont Dekor är en takskiva som har profilen med den lilla pärlan. Takpanelen har en slät yta och är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS S0500-N med ett glanstal som ger minimalt med reflexer. Regina är tillverkad i Sverige och finns även i profilerna Klassisk och Linje. Du hittar taklister i samma färg och glans och andra kompletterande Regina-produkter på Moelvens varumärkessida.
Varumärke
MoelvenBeskrivning
Regina Tak Pärlspont Dekor är en takskiva som har profilen med den lilla pärlan. Takpanelen har en slät yta och är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS S0500-N med ett glanstal som ger minimalt med reflexer. Regina är tillverkad i Sverige och finns även i profilerna Klassisk och Linje. Du hittar taklister i samma färg och glans och andra kompletterande Regina-produkter på Moelvens varumärkessida.
Regina Tak Pärlspont Dekor är ett renoveringstak som hjälper dig snabbt och enkelt få ett nytt ytskikt i taket utan att själv behöva slipa, spackla eller måla. Regina Tak Pärlspont Dekor monteras som ytskikt i ett befintligt innertak. Takskivan har en slät yta och är färdigmålad med vattenbaserad färg i Vit NCS S0500-N med ett lågt glanstal vilket ger minimalt med reflexer. Den klassiska profilen Pärlspont skapar en lantlig och hemtrevlig känsla i rummet. Regina är tillverkad i Sverige. För fler produkter till ditt projekt - se Moelvens varumärkessida och få allt på en frakt.
Recensioner
Roland HVerifierad köpare
för 2 år sedanPå plats så ser den fin ut, men den var väldigt tun och kanterna svaga. och man måste värkligen stäla trycket på luftpistolen för att inte skuta igenom. hamna på bara 2,2 kg.
Egenskaper
| Varumärke | Moelven |
| Art.Nr. | 764968 |
| Tjocklek | 6 mm |
| Bredd | 405 mm |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Takskiva |
| NCS-Kulör | S 0500-N |
| Längd | 1215 mm |
| Antal (m2/frp) | 1,872 m²/frp |
| Dimension | 6x1215x405 mm |
| Serie | Regina Pärlspont |
| Material | MDF |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| EAN-nr | 7040437649680 |




