Pumppelare Grundfos 500mm Dubbel GFOS
Rek. pris 8 588 kr
8 068 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

500mm Dubbel GFOS
8 068 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-21
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GrundfosEgenskaper
| Varumärke | Grundfos |
| Art.Nr. | 5811158V |
| Utförande | Dubbel |
| Bredd | 510 mm |
| Djup | 395 mm |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Pumppelare |
| Höjd | 500 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 91353656 |
| Material | Stålplåt |
| Serie | KOMBI |
| Vikt | 19 kg |
| RSK-nr | 5811158 |
| EAN-nr | 5700396157771 |

