MDF-skiva BOA 1220x2440 mm38 mm
1 704 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Tjocklek:
38 mm

1220x2440 mm
38 mm
1 704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 499 kr

Möbel- och inredningssnickerier och för användning inomhus. Skivorna är speciellt väl lämpade för ytbehandling.
Varumärke
BOABeskrivning
Möbel- och inredningssnickerier och för användning inomhus. Skivorna är speciellt väl lämpade för ytbehandling.
MDF är en skiva med många användningsområden och speciellt lämpad till för möbel- och inredningssnickerier. Väl lämpad för att fräsas, svarvas och ytbehandlas.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 42163812 |
| Bredd | 1220 mm |
| Tjocklek | 38 mm |
| Typ | MDF |
| Material | MDF |
| Antal | 2,9768 m2/st |
| Vikt | 22,8 kg/m² |
| Längd | 2440 mm |
| EAN-nr | 7330822042142 |
