Konstruktionsplywood BOA CE2+ 2500x1200 mm18 mm
719 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Tjocklek:
18 mm

CE2+ 2500x1200 mm
18 mm
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 499 kr

Vägg- tak och golvkonstruktioner, arbetsplattformar, skydd runt byggarbetsplatser och broar, emballage m.m.
Varumärke
BOABeskrivning
Vägg- tak och golvkonstruktioner, arbetsplattformar, skydd runt byggarbetsplatser och broar, emballage m.m.
Vägg- tak och golvkonstruktioner, arbetsplattformar, skydd runt byggarbetsplatser och broar, emballage m.m.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 12011865 |
| Bredd | 1200 mm |
| Tjocklek | 18 mm |
| Typ | Konstruktionsplywood |
| Material | Barrträ |
| Vikt | 9 kg/m² |
| Längd | 2500 mm |
| Antal | 3 m2/st |
| EAN-nr | 7330822120284 |
