Flexihörn Moelven ReginaVit
75 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Regina
Vit
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Regina Flexihörn Grå är en flexibel hörnlist. Den är vikbar åt två håll och kan användas som ytterhörn och innerhörn. Flexihörn passar även bra i snedtak och andra hörn som inte är 90 grader. Flexihörn är av folierad MDF i Grå NCS S2500-N. Du hittar kompletterande Regina-produkter på Moelvens varumärkessida.
Varumärke
MoelvenBeskrivning
Regina Flexihörn Grå är en flexibel hörnlist. Den är vikbar åt två håll och kan användas som ytterhörn och innerhörn. Flexihörn passar även bra i snedtak och andra hörn som inte är 90 grader. Flexihörn är av folierad MDF i Grå NCS S2500-N. Du hittar kompletterande Regina-produkter på Moelvens varumärkessida.
Regina Flexihörn Grå är precis som det låter, en flexibel hörnlist. En sann räddare i nöden som skapar många enkla monteringslösningar. Den är vikbar åt två håll och kan användas som ytterhörn och innerhörn. Flexihörn passar även bra i snedtak och andra hörn som inte är 90 grader. Den är tillverkad av folierad MDF i Grå NCS S2500-N. För fler produkter till ditt projekt - se Moelvens varumärkessida och få allt på en frakt.
Recensioner
Magnus FVerifierad köpare
för 2 veckor sedanToppenbra produkt för brutet innertak
Lennart FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga och smarta
+ Snygga och smarta
- Svårt att veta om de skall limmas eller spikas
Egenskaper
| Varumärke | Moelven |
| Art.Nr. | 818413 |
| Bredd | 50 mm |
| Tjocklek | 6 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Hörnlist |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Material | MDF |
| Serie | Regina |
| Dimension | 6x50x2440 mm |
| Längd | 440 mm |
| Antal | 2,44 lpm/frp |
| EAN-nr | 7040438184135 |






