Avslutningslist Kährs Massiv
Pris/frp 549,60:-
fr.229 kr/mutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Massiv
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Säljes i 2400 mm längder.
Dokument
Recensioner
AndersVerifierad köpare
för 4 år sedanprodukten är utmärkt , men det är stora skillnader på färg mellan olika lister, men det kan ju vara charmigt))
+ Alla detaljer som krävs följer med
- Olika färger på samma produkt
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Bredd | 38 mm |
| Färg | Ask, Björk, Ek, Valnöt |
| Typ | Massiv Avslutningslist |
| Material | Trä |
| Träslag | Ask, Björk, Ek, Valnöt |
| Höjd | 13, 22 mm |
| Listtyp | Avslutningslist |
| Längd | 2400 mm |
| Passar till | Alabaster, Brighton/Portofino/Sorrento/Abetone, Cirrus/Palazzo Bianco, Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke, Hultaby/Valois/Dew, Lack, Mattlack, Nouveau Black/Lava/Java, Nouveau Charcoal/Estacado, Nouveau Snow/Limestone, Nouveau White/Frost, Olja/Kronoberg/Brahehus/Asturian, Olof, Plantagenet/Nouveau Greige/Granite/Stone, Romanov/Nouveau Tar/Bean/Soil, Sandvig/Falsterbo/Skagen/Mariehamn/Ceriale mattlack, Sture/Berlin, Ulf |
| Storlek | BxH 38x13, BxH 38x22 mm |
