
Avslutningslist KährsMassivEk Cirrus/Palazzo Bianco Avslutningslist BxH 38x22 mm
299 kr/m 359 kr/mPris/frp 717,60:-
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg
Passar till
Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7020024EKVV |
| Bredd | 38 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Massiv Avslutningslist |
| Passar till | Cirrus/Palazzo Bianco |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 22 mm |
| Storlek | BxH 38x22 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Avslutningslist |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969236065 |
