
Avslutningslist KährsMassivValnöt Lack Avslutningslist BxH 38x22 mm
419 kr/m 529 kr/mPris/frp 1 005,60:-
Spara 21 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg
Passar till
Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7020024VA50 |
| Bredd | 38 mm |
| Färg | Valnöt |
| Typ | Massiv Avslutningslist |
| Passar till | Lack |
| Träslag | Valnöt |
| Höjd | 22 mm |
| Storlek | BxH 38x22 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Avslutningslist |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969215985 |
