Eklist Stängd Trappa Bjelin Earth grey
665 kr
475 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Earth grey
475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Denna trappnos, avsedd för slutna trappor, är tillverkad av FSC-certifierad ek i Kroatien och är patenterad av Välinge Innovation.
Varumärke
BjelinBeskrivning
Denna trappnos, avsedd för slutna trappor, är tillverkad av FSC-certifierad ek i Kroatien och är patenterad av Välinge Innovation.
Bjelins trappnosar förhöjer trappans estetiska intryck och skapar ett stilrent utseende. För en enkel installation, använd det befintliga låset på plankan och limma fast trappnosen på plats.
Observera att denna trappnos inte är kompatibel med Bjelins parkettgolv eller fiskbensparkett.
Observera att denna trappnos inte är kompatibel med Bjelins parkettgolv eller fiskbensparkett.
Egenskaper
| Varumärke | Bjelin |
| Art.Nr. | 238055 |
| Tjocklek | 18 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Typ | Trappnos |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 1400 mm |
| EAN-nr | 3856018010084 |
