Golvsockel Bjelin Natural
269 kr
30 dagars prisgaranti

Natural
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna lackade golvsockel är tillverkad av en kärna i gran och valnötsfanér i färgen Natural, med PEFC-certifiering som säkerställer ett ansvarsfullt skogsbruk. Golvlisten döljer effektivt skarven som bildas mellan golvet och väggen, vilket ger både skydd och ett sömlöst utseende.
Varumärke
BjelinBeskrivning
Denna lackade golvsockel är tillverkad av en kärna i gran och valnötsfanér i färgen Natural, med PEFC-certifiering som säkerställer ett ansvarsfullt skogsbruk. Golvlisten döljer effektivt skarven som bildas mellan golvet och väggen, vilket ger både skydd och ett sömlöst utseende.
Recensioner
Mats OVerifierad köpare
för 4 månader sedanFaneren är mycket tunn samt att träslaget under är mjukt gör att dt är svårt att få till ett snyggt montage.
+ Snygg fanér
- Tunn fanér på mjukt trä
Egenskaper
| Varumärke | Bjelin |
| Art.Nr. | 20606 |
| Tjocklek | 60 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Typ | Golvsockel |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7350135231730 |
