Golvsockel Höganäs Träprofiler 12x56 mm
Pris/frp 93,60:-
fr.39 kr/lpm30 dagars prisgaranti
Välj variant

12x56 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vitmålad sockellist i furu från Höganäs Träprofiler. Sockellister används som anslutning mellan golv och vägg. Monteras med dyckert, skruv eller sättlim. FSC-certifierad.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Vitmålad sockellist i furu från Höganäs Träprofiler. Sockellister används som anslutning mellan golv och vägg. Monteras med dyckert, skruv eller sättlim. FSC-certifierad.
Recensioner
Anna NVerifierad köpare
för 7 månader sedanInga konstigheter, en enkel sockel som fyller sin funktion. Snabb leverans
Jenny Verifierad köpare
för 1 år sedanFina, gick bra att skruva i. Nöjd med att hitta socklar med rätt vita färg.
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Art.Nr. | S1256050024-HT |
| Utförande | NCS S-0500-N, NCS S-0502-Y |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 56 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Golvsockel |
| Ytbehandling | Målad |
| Material | Trä |
| Träslag | Furu |
| Längd | 2400 mm |
