Kvartsstav Höganäs Träprofiler 12x12 mm ek lackad
Pris/frp 93,60:-
39 kr/lpm30 dagars prisgaranti

12x12 mm ek lackad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kvartsstav i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Används t.ex som övergång mellan golv och vägg, tröskel eller köksinredning. Kvartsstav kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Kvartsstav i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Används t.ex som övergång mellan golv och vägg, tröskel eller köksinredning. Kvartsstav kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna.
Recensioner
RolfVerifierad köpare
för 11 månader sedanTrästavarna var alldeles för sneda och skeva. En sådan typ av produkt man hoppar över när man går i en affär och väljer själv. Dåligt!
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Art.Nr. | KV1212EK24 |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 12 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Kvartstav |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Trä |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7350064172667 |
