Nivålist Bjelin Mineral Grey Brushed
528 kr
30 dagars prisgaranti

Mineral Grey Brushed
528 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna lackade Nivålist är tillverkad av gran och ekfanér i färgen Mineral Grey Brushed, med PEFC-certifiering som garanterar ansvarsfullt skogsbruk. Nivålist ger en attraktiv övergång vid nivåskillnader på 9-11 mm. .
Varumärke
BjelinBeskrivning
Denna lackade Nivålist är tillverkad av gran och ekfanér i färgen Mineral Grey Brushed, med PEFC-certifiering som garanterar ansvarsfullt skogsbruk. Nivålist ger en attraktiv övergång vid nivåskillnader på 9-11 mm. .
Egenskaper
| Varumärke | Bjelin |
| Art.Nr. | 20660 |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 44 mm |
| Typ | Nivålist |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7350135232276 |
