Nivålist Höganäs Träprofiler 58x20 mm EkMattlack
Pris/frp 597,60:-
249 kr/lpm30 dagars prisgaranti
Vald variant
Ytbehandling:
Mattlack

58x20 mm Ek
Mattlack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Nivålist i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder. Flexibelt system för olika golvhöjder, 14-20 mm inkl. underläggsmaterial. Vacker design – Inga synliga skruvar. Enkel montering – Snap-in.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Nivålist i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder. Flexibelt system för olika golvhöjder, 14-20 mm inkl. underläggsmaterial. Vacker design – Inga synliga skruvar. Enkel montering – Snap-in.
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Art.Nr. | ÖNL5820EKL24 |
| Bredd | 58 mm |
| Tjocklek | 20 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Nivålist |
| Material | Trä |
| Träslag | Ek |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7350064172865 |
