Panelskiva Lundbergs Alma V-fas 2390x620x6
Rek. pris 539 kr
fr.457 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Alma V-fas 2390x620x6
457 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Renoveringsskiva till befintlig vägg. Långsidorna har not och spont för dold montering. Målad in i skarvarna vilket gör att man undviker mörka partier om materialet rör sig.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Renoveringsskiva till befintlig vägg. Långsidorna har not och spont för dold montering. Målad in i skarvarna vilket gör att man undviker mörka partier om materialet rör sig.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 620 mm |
| Djup | 2390 mm |
| Färg | Ljusgrå, Vit |
| Produkttyp | Panel |
| Höjd | 6 mm |
| Material | Mdf |
| Serie | Alma |
