Planhyvlad List Grimslöv Trä List 15x95 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 387:-
129 kr/st30 dagars prisgaranti

Planhyvlad List Grimslöv Trä List 15x95 mm Obehandlad
3 st / 387 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 15x95 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 15x95 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | RE1595KI6 |
| Tjocklek | 15 mm |
| Produkttyp | Planhyvlat |
| Höjd | 95 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Trä |
| Yta | Obehandlad |
| Träslag | Furu |
