Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x33x900 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 294:-
49 kr/st30 dagars prisgaranti

Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x33x900 mm Obehandlad
6 st / 294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x33x900 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x33x900 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | RE2733KI2 |
| Tjocklek | 27 mm |
| Produkttyp | Planhyvlat |
| Höjd | 33 mm |
| Längd | 900 mm |
| Material | Trä |
| Yta | Obehandlad |
| Träslag | Furu |
